Консультація психолога, психотерапія

  • Консультація психолога, психотерапія в Києві
  • Гештальттерапія
  • Тілесно-орієнтована терапія
  • Психотерапія за допомогою коня
  • Поведінкова позитивна психотерапія
  • Дитяча психотерапія

Проживаючи кожен день, ми зустрічаємося з різними труднощами, стресами, не розумінням і не прийняттям оточуючих, з нерозумінням нас найближчими, а часом і з ситуаціями, які ми самі не можемо прийняти, такими як народження особливої ​​дитини, хвороба або смерть близьких, розлучення, відсутність просто сил на те, щоб зробити все так, як треба, обов’язками і зобов'язаннями, відсутністю тієї підтримки і допомоги, якої ми потребуємо. Ігнорувати проблеми і бути щасливим не вдається. А хіба ми народжені для того, щоб весь час щось долати? Проблеми зі здоров'ям, грошима, відсутність радості і задоволення життям, відчуття ніби йдеш по колу, депресії, стреси, хвороби, самотність або навпаки бажання свободи і багато інших чинників не дають нам бути просто щасливими.

Який же вихід? Повірте, вихід є. Ми можемо разом з вами його пошукати. Це буде цікава подорож в пошуках того, чого ви потребуєте, у виявленні та насиченні тих ваших частин особистості, які хронічно голодні. Ви навчитеся розуміти і приймати себе, станете щасливіше, почнете дозволяти собі просто жити так, щоб життя приносило задоволення. Поліпшите здоров'я. Так! Це все можливо в психотерапії! І якщо ви звернулися до психолога або психотерапевта - це про вашу силу і готовність розбиратися зі своїм життям, покращувати його якість і вашу здатність бути відповідальними за своє життя.

doctor

Я, Анна Бураго, медичний психолог, гештальттерапевт, керівник «Спіріт» готова разом з Вами вирушити в подорож, яка приведе по покращення якості Вашого життя, і розділити з Вами усі складні моменти, які Ви захочете мені довірити, бути вам опорою і підтримкою, якщо Ви бажатимете цього.

Запис по телефону 096-295-95-45 ,099-155-24-54 , 093-401-36-94.

Консультації проводимо в місті Київ.

Анна Бураго